Targi PSI które odbyły się w Dusseldorfie 10-12 stycznia 2023

W połowie stycznia 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w międzynarodowych targach PSI, które odbywały się w Düsseldorfie. Bardzo się cieszymy, że i tym razem udało się naszym przedstawicielom dotrzeć na miejsce eventu, by zaprezentować najnowsze produkty naszej marki. Radość jest tym większa, że od niedawna jesteśmy członkiem organizacji PSI. Najwyższa jakość oferowanych produktów i nieustanna chęć rozwijania stosowanej technologii powodują, że staliśmy się zauważalni już nie tylko na krajowym, ale również międzynarodowym rynku.

Czym są targi w Düsseldorfie?

Targi PSI to najważniejsze miejsce spotkań europejskiej branży artykułów promocyjnych. Co roku w styczniu w jednym miejscu spotykają się największe firmy zajmujące się wytwarzaniem różnego rodzaju produktów reklamowych i nie tylko, takich jak torby, T-shirty, ręczniki czy szlafroki. Targi PSI to znakomita okazja nie tylko do zaprezentowania swoich produktów i swoich rozwiązań, ale również do zaczerpnięcia inspiracji z technologii stosowanych w innych krajach. Dzięki temu możliwe jest nieustanne rozwijanie swoich rozwiązań, a tym samym sprostanie rosnącym potrzebom konsumentów.

Targi PSI dają możliwość zaprezentowania się nie tylko sprzedawcom detalicznym, ale również agencjom marketingowym i zakładom przemysłowym. Event trwający trzy dni to doskonała okazja, by nawiązać nowe kontakty lub nawet współprace biznesowe.

PSI 2023 w Düsseldorfie

Na tegorocznych targach zaprezentowało się ponad 400 wystawców, w tym czołowe marki na europejskim rynku reklamy i promocji. Wspomnieć w tym miejscu należy między innymi o firmach z Danii, Niemiec, Słowacji czy Szwajcarii. Po 3-letniej przerwie spowodowanej pandemią w branży pojawiły się zupełnie nowe rozwiązania, które nieustannie zachęcają do poszukiwania innowacyjnych koncepcji rozwoju technologii produkcji. Bardzo się cieszymy, że nasze stoisko cieszyło się tak dużym zainteresowaniem i już teraz zapraszamy do uczestnictwa w najbliższej edycji wystawy. Będzie miała ona miejsce w dniach 9-11 stycznia 2024 roku w Düsseldorfie.