Bombacio – po łacinie znaczy bawełna

Markę BOMBACIO stworzyliśmy z miłości do natury. Jesteśmy przekonani, że w naturze jest niezwykła moc. Tworzymy ekologiczne produkty, które powstały z 100% bawełny pochodzącej z naturalnych upraw Uzbekistanu.

Klienci docenią bawełniane produkty BOMBACIO, bo idealnie wpisują trend ,,zero waste’’ i reguły Fair Trade. Uważamy, że ekologiczny produkt z bawełny to taki, który powstał z najwyższej jakości surowców i jego produkcja wspiera lokalną społeczność. 

Wszystkie naturalne produkty BOMBACIO są wykonane z 100% bawełny i czerpią z tradycji dziewiarskich, przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

W ofercie  BOMBACIO znajdziesz naturalne produkty bawełniane, jak: torby bawełniane, ręczniki i szlafroki z bawełny, pościel bawełniana oraz surowe i barwione tkaniny bawełnianie.

Klienci wysoko cenią produkty BOMBACIO za to, że są ekologiczne, solidnie wykonane i trwałe, a przy tym praktyczne i eleganckie.

Od bawełny na polu do finalnego produktu – dobrze znamy nasze surowce i produkty dzięki bezpośrednim relacjom z dostawcami. Z czystym sumieniem możemy zagwarantować profesjonalne wykonanie wszystkich produktów, konkurencyjne ceny i ciągłość dostaw.

Na życzenie Klienta wykonujemy indywidualne projekty naszych produktów, dopasowując: rozmiar, gramaturę, kolor i wykończenie do oczekiwaniom odbiorców. Na bieżąco śledzimy nowinki technologiczne, by sprostać niestandardowym wymaganiom naszych Klientów.

Naszymi Klientami są głównie drukarnie, agencje reklamy i promocji oraz firmy z branż: retail, hotelarskiej i usługowej, a także osoby prywatne.

BOMBACIO jest partnerem, który gwarantuje wysoką jakość produktów, terminowość zamówień, dostawę na terenie Polski, a przy tym atrakcyjne ceny!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych PRODUKTÓW.