Bombacio – po łacinie znaczy bawełna

Markę BOMBACIO stworzyliśmy z miłości do natury. Jesteśmy przekonani, że w naturze jest niezwykła moc. Tworzymy ekologiczne produkty, które powstały z 100% bawełny pochodzącej z naturalnych upraw Uzbekistanu.

Klienci docenią bawełniane produkty BOMBACIO, bo idealnie wpisują trend ,,zero waste’’ i reguły Fair Trade. Uważamy, że ekologiczny produkt z bawełny to taki, który powstał z najwyższej jakości surowców i jego produkcja wspiera lokalną społeczność. 

Wszystkie naturalne produkty BOMBACIO są wykonane z 100% bawełny i czerpią z tradycji dziewiarskich, przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

W ofercie  BOMBACIO znajdziesz naturalne produkty bawełniane, jak: torby bawełniane, ręczniki i szlafroki z bawełny, pościel bawełniana oraz surowe i barwione tkaniny bawełnianie.

Klienci wysoko cenią produkty BOMBACIO za to, że są ekologiczne, solidnie wykonane i trwałe, a przy tym praktyczne i eleganckie.

Od bawełny na polu do finalnego produktu – dobrze znamy nasze surowce i produkty dzięki bezpośrednim relacjom z dostawcami. Z czystym sumieniem możemy zagwarantować profesjonalne wykonanie wszystkich produktów, konkurencyjne ceny i ciągłość dostaw.

Na życzenie Klienta wykonujemy indywidualne projekty naszych produktów, dopasowując: rozmiar, gramaturę, kolor i wykończenie do oczekiwaniom odbiorców. Na bieżąco śledzimy nowinki technologiczne, by sprostać niestandardowym wymaganiom naszych Klientów.

Naszymi Klientami są głównie drukarnie, agencje reklamy i promocji oraz firmy z branż: retail, hotelarskiej i usługowej, a także osoby prywatne.

BOMBACIO jest partnerem, który gwarantuje wysoką jakość produktów, terminowość zamówień, dostawę na terenie Polski, a przy tym atrakcyjne ceny!

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na produkcję różnego rodzaju ekologicznych produktów codziennego użytku. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi torby i worki bawełniane, T-shirty, ręczniki, szlafroki oraz pościele. Dostarczane przez nas produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Sprawdzona technologia produkcji powoduje, że wytwarzane produkty charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi.

Spółka Bombacio – młoda, lecz prężnie rozwijająca się firma

Spółka Bombacio została założona 28 stycznia 2021 roku. Sam pomysł na założenie działalności pojawił się tuż przed wybuchem pandemii w styczniu 2020 roku, a kolejne miesiące były odpowiednie na dopracowanie swojej oferty oraz przede wszystkim na opracowanie jeszcze skuteczniejszych technologii wytwórczych. Okres pandemii to czas, w którym skupiliśmy się w głównej mierze na opracowaniu strategii marketingowej, finansowej oraz prawnej. Dzięki temu zakładając działalność niemal dokładnie rok później, mieliśmy możliwość znacznie szybszego implementowania wszelkich pojawiających się pomysłów i decyzji (zarówno operacyjnych, jak i strategicznych).

Właścicielem oraz jednocześnie założycielem spółki jest Sherzod Kadirov. Pochodzi on z Uzbekistanu, jednak od kilku lat mieszka na stałe w Polsce. Sherzod Kadirov ukończył kilka szkół wyższych w Uzbekistanie, natomiast w Polsce studiował na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest również absolwentem rocznych studiów EMBA. Przez cały pobyt w Polsce Sherzod Kadirov marzył o stworzeniu firmy, która umożliwi stałe współpracowanie z przedsiębiorstwami z Uzbekistanu oraz wymianę towarów między tymi dwoma krajami. Dzięki spółce Bombacio marzenia dość szybko stały się rzeczywistością.

Na co dzień w naszej firmie pracują bardzo doświadczeni oraz wykwalifikowani pracownicy. Korzystamy z nowoczesnych maszyn i urządzeń dbających o najwyższą jakość produktów. Wszystko to powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych PRODUKTÓW.