Surowe materiały i tkaniny bawełniane

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju produktów codziennego użytku, takich jak torby, T-shirty, ręczniki, szlafroki czy pościele. Akcesoria te są tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być wykorzystywane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W ramach prowadzonych działań oferujemy także surowe materiały i tkaniny bawełniane.

Tkaniny bawełniane – postaw na sprawdzone rozwiązania

Propozycja naszej firmy to surowe materiały i tkaniny wykonane w stu procentach z bawełny. Pochodzi ona z naturalnych upraw Uzbekistanu. Dzięki nawiązaniu bliskiej współpracy z tamtejszymi zakładami wytwórczymi, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość produktów, solidne wykonanie oraz bardzo atrakcyjną cenę. W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim płótno bawełniane o gramaturze 140 g/m kwadratowy w kolorze naturalnym oraz drelich
o gramaturze 220 i 280 g/m kwadratowy.

Oferujemy także inne surowe materiały i tkaniny bawełniane. Są one dostępne w wielu rozmiarach, kolorach oraz składzie. Powoduje to, że każdy z Klientów znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla swoich potrzeb.

Certyfikat OEKO-TEX

Oferowane przez nas tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX. Jest to atest świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych mających bezpośredni kontakt z ludzką skórą. Certyfikat gwarantuje, że materiał nie posiada żadnych substancji szkodliwych, a dodatkowo daje możliwość świadomego zakupu produktów ekologicznych. Etykiety OEKO-TEX można najczęściej spotkać na produktach, takich jak pościele, kołdry, szlafroki czy koszulki.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową specyfikację oferowanych materiałów, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.