Ręczniki bawełniane

Mało co daje nam tyle przyjemności, co wyjście spod prysznica i otulenie się ciepłym, mięciutkim materiałem. To właśnie dlatego warto stawiać na ekologiczne, bawełniane ręczniki kąpielowe – pod względem komfortu użytkowania te produkty nie mają sobie równych. W naszej ofercie znajdziesz je w różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz więc kompleksowo wyposażyć swoją łazienkę w same najlepsze tekstylia, którymi osuszysz ręce, stopy i ciało.

Akcesoria łazienkowe najwyższej jakości

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się ręczniki do rąk, do stóp, do kąpieli, a także śliczne modele waflowe. Dostępne są w różnej gramaturze – od 220 do 450 g/m2. Modele zwykłe, jak i waflowe przeznaczone są do użytku w domach i mieszkaniach, jak i w punktach usługowych: hotelach i salonach urody. Tekstylia do rąk, stóp i po kąpieli doskonale sprawdzą się też na basenie.

Ekologiczne ręczniki – 100% bawełny

Nasze tekstylia tworzymy z myślą o idei “zero waste” i reguły Fair Trade. W produkcji sięgamy po materiały aż z Uzbekistanu – tamtejsza bawełna to bardzo ceniony surowiec, a uszyte z niego tekstylia odznaczają się wyjątkową trwałością. Materiał ten jest biodegradowalny i bezpieczny do użytkowania, nic więc dziwnego, że z taką chęcią wybierany jest przez zwolenników ekologicznego stylu życia.