Targi RemaDays 2023

Kto stoi w miejscu, ten tak naprawdę się cofa. Powiedzenie to jest aktualne w zasadzie w każdym obszarze, a w biznesie to już szczególnie. My nie chcemy stać w miejscu, dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które będą mogły być wdrożone do naszej firmy. Odpowiedzią na rosnące oczekiwania konsumentów było uczestnictwo w 18. edycji RemaDays. Są to coroczne targi integrujące całą branżę druku, poligrafii oraz tekstyliów reklamowych. Wydarzenie to odbywa się w Warszawie i gromadzi wystawców z bardzo wielu krajów.

Targi RemaDays 2023

Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach 1-3 lutego. Cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, bowiem zgromadziła 23.370 gości z aż 62 krajów, między innymi z Albanii, Francji, Cypru, Japonii, Niemiec, Norwegii, Włoch czy też Turcji. Tak duże zainteresowanie targami spowodowało, że każdy wystawca mógł zaprezentować nie tylko swoje najnowsze produkty, ale również nowoczesne rozwiązania maszynowe, na których pracuje. Dzięki temu możliwe jest nieustanne rozwijanie swojej technologii poprzez inspirowanie się trendami obowiązującymi nawet w tych najbardziej odległych krajach z innego kontynentu.

Bardzo się cieszymy, że po udanych targach w roku 2022, również w ostatniej edycji mieliśmy okazję zaprezentować swoje najnowsze produkty. Nasze stanowisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a przedstawiciele naszej firmy w znakomity sposób zaprezentowali oferowane rozwiązania maszynowe i technologiczne. Targi to nie tylko znakomita okazja do zaprezentowania swoich produktów, ale również do nawiązania współprac partnerskich i biznesowych. Dzięki temu możliwe jest nieustanne rozwijanie swojej produkcji poprzez czerpanie rozwiązań z nawet najbardziej odległych zakątków świata.

Weź udział w przyszłorocznej edycji

Już teraz możemy zapowiedzieć nasz udział w 19. edycji RemaDays, która będzie miała miejsce w dniach 30.01 – 2.02.2024 roku. Będzie to dla nas znakomita okazja, by przedstawić ogromny krok w przód, jaki zrobiliśmy na przestrzeni tych 365 dni. Zachęcamy do uczestnictwa w przyszłorocznych targach i oczywiście do odwiedzenia naszego stanowiska!