T-shirty bawełniane

Podsuwamy Państwu pomysł na nowoczesne rozwiązania marketingowe, które pozwalają promować markę i ułatwiają potencjalnym klientom identyfikację wizualną przedsiębiorstwa. W tym celu tworzymy t-shirty reklamowe z dowolnym, wybranym przez Państwa nadrukiem. Napisy i symbole tworzymy za pomocą grafiki komputerowej i nanosimy na materiał drukiem o wysokiej jakości.

Koszulki bawełniane z logo firmy są wygodne i praktyczne, można je bez obawy prać w pralce – t-shirty nie tracą kształtu ani koloru. Często służą jako koszulki pracownicze albo gadżet reklamowy, który trafia do rąk klientów. W sposób nienachalny prezentują logo firmy, ułatwiając zapamiętywanie charakterystycznych cech emblematu. O to przecież chodzi – o rozpoznawalność, która stanowi pierwszy krok do sukcesu na rynku i wyróżnienia się na tle konkurencji.

Połączenie walorów marketingowych z użytkowymi

T-shirt z naturalnej bawełny poza praktyczną funkcją prezentowania logo firmy pozostaje też przyjazny dla użytkownika, nie podrażnia skóry i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Używamy naturalnych środków i barwników, szanując ekologiczne trendy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadowoleni klienci nosili koszulki reklamowe z wizerunkiem ulubionego usługodawcy, produkt wygodny i uszyty z naturalnej bawełny.

Jak wykorzystać koszulki z logiem firmy w reklamie?

Nasze t-shirty mogą wspomóc działania marketingowe przedsiębiorstwa. W zależności od profilu Twojej działalności pomyśl o różnych eventach, konkursach czy okazjach, podczas których wręczysz Klientom i ich rodzinom nasze bawełniane koszulki z logiem firmy.

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie konkursu z okazji jubileuszu przedsiębiorstwa. T-shirty mogą stanowić jedną z nagród, np. razem z materiałowymi torbami i innymi gadżetami z logo firmy. Dobrej jakości produkty z bawełny z pewnością zostaną w szafach laureatów na długo. Zachęć klientów do wzięcia udziału w zabawie za pośrednictwem mediów społecznościowych, newslettera czy plakatów w siedzibie.

Koszulki bawełniane doskonale spiszą się także na wszelkiego rodzaju eventach, targach i piknikach rodzinnych. Przygotuj je w różnych rozmiarach, by Twoi klienci i pracownicy mogli wybrać odpowiedni T-shirt dla siebie. Zachęć ich, by nosili je w trakcie spotkania. Fotorelację z takiego wydarzenia będziesz mógł wykorzystać do budowania pozytywnego wizerunku Twojego biznesu.