FAQ

1. Z czego wykonane są nasze torby bawełniane?

Nasze torby wykonujemy ze stuprocentowej bawełny. W ofercie dostępne są tkaniny w dwóch gramaturach – 220 g/m2 i 140 g/m2. Obydwie doskonale nadają się do druku, są wytrzymałe i nie prześwitują. W ofercie posiadamy różne kolory, dzięki czemu z pewnością znajdziesz model, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom.

2. W jaki sposób można zamówić torby bawełniane?

Zamówienia na nasze torby bawełniane można składać za pośrednictwem e-maila lub poprzez rozmowę telefoniczną. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Kontakt, w której przygotowaliśmy prosty formularz. Za jego pomocą można szybko skontaktować się z naszym działem obsługi, pozostawiając swoje dane.

3. Jaka jest wytrzymałość toreb bawełnianych?

Dzięki użyciu tkaniny z naturalnej bawełny wytrzymałość torby jest bardzo duża. Uchwyty są dodatkowo wzmocnione krzyżykowym przeszyciem, a solidne szwy chronią przed pruciem się wyrobu. Można w nich spokojnie przenosić na przykład książki czy zakupy. Jej nośność oceniamy na około 25 kg.

4. Dlaczego lepiej postawić na torby bawełniane niż tanie torby papierowe?

Jest wiele powodów, dla których zdecydowanie lepiej wybrać solidną torbę bawełnianą niż papierową. Po pierwsze, produkt uszyty z wysokiej jakości tkaniny można używać wielokrotnie. Są one wytrzymałe, a w razie ubrudzenia można je uprać w pralce. W porównaniu z jednorazowymi torbami z papieru jest więc to rozwiązanie zdecydowanie bardziej ekologiczne. W przypadku zakupu naszych wyrobów w charakterze gadżetów marketingowych pomagają w budowie pozytywnego wizerunku marki, która troszczy się o środowisko.

Tkanina bawełniana, której używamy do szycia naszych toreb, jest w pełni biodegradowalna. Oznacza to, że po okresie użytkowania może stać się biomasą. Odpady takie należy wyrzucać do pojemnika na śmieci zmieszane.

Ponadto oferowane przez nas plecaki i worki bawełniane są dużo bardziej wytrzymałe niż ich papierowe czy foliowe odpowiedniki. Tkanina o gramaturze 140 g/m2 lub 220 g/m2 zapewnia dobrą nośność, bez ryzyka zerwania uszu czy pęknięcia.

5. Czy można zrobić nadruk własnego logo na torbie?

Oczywiście, istnieje możliwość zamówienia torb bawełnianych z własnym logo, hasłem reklamowym czy dowolną, inną grafiką. Na jej powierzchni można umieścić nadruk do rozmiaru A4, do dyspozycji naszych Klientów jest więc dużo miejsca na reklamę.

Nadruki wykonujemy w technice sitodruku, korzystając z nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć trwałe materiały marketingowe, które staną się praktyczną wizytówką Twojego biznesu. Wykonujemy zlecenia między innymi dla hoteli, branży usługowej, zaopatrujemy drukarnie i agencje reklamowe.

6. W jaki sposób użytkować torby, aby się nie zniszczyły?

Nasze bawełniane torby są bardzo wytrzymałe, dlatego nie wymagają szczególnych uwagi podczas użytkowania. Należy jedynie pamiętać, by prać je w delikatnym programie na niskiej temperaturze — pomoże to przedłużyć trwałość nadruku oraz samej tkaniny.

7. Jak wygląda proces zamówienia?

Zamówienia na nasze torby bawełniane przyjmuje za pośrednictwem e-maila bądź telefonu. Następnie wystawiamy Klientowi fakturę. Po zaksięgowaniu należności na naszym koncie bankowym przechodzimy do pakowania zamówienia oraz jego wysyłki. Współpracujemy z zaufanymi kontrahentami, co pozwala nam pracować szybko i sprawnie, maksymalnie skracając czas potrzebny na dostarczenie zamówienia pod wskazany adres.

Na co dzień realizujemy zlecenia dla Klientów z branży hotelarskiej, usługowej czy poligraficznej. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom, sprawnie wysyłając zarówno duże zamówienia dla podmiotów gospodarczych, jak i pojedyncze sztuki dla osób prywatnych. Oferujemy atrakcyjne ceny na zakupy hurtowe i detaliczne.

8. Jaki jest czas realizacji?

Jeżeli interesujący Cię towar jest obecny na stanie, wysyłamy go następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. W przeciwnym razie termin wysyłki uzgadniamy indywidualnie, dbając, by Klient otrzymał zamówienie produkty w najkrótszym możliwym terminie.