Targi Remadays

W dniach 23-25 marca 2022 roku w Warszawie odbędzie się kolejna (bo już 17.) edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays. Bardzo się cieszymy, że i tym razem nie zabraknie tam naszych przedstawicieli. Na stanowisku D23 będzie można znaleźć oferowane przez nas produkty, takie jak torby bawełniane, T-shirty oraz artykuły tekstylne.

RemaDays – czym właściwie jest?

Rema Days to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Wystawy odbywają się nieprzerwanie od 2005 roku i skupiają się na prezentacji nowoczesnych technologii, specjalistycznych maszyn oraz ekskluzywnych produktów z branży reklamowej i tekstylnej. W czasie 3-dniowych targów zaprezentują się prawdziwi fachowcy pochodzący z różnych krajów, między innymi z Niemiec, Hiszpanii, Włoch czy Holandii. Tak szerokie spektrum narodowości daje możliwość zapoznania się z panującymi trendami oraz wykorzystywanymi technologiami, które pochodzą z różnych krajów. Dzięki temu możliwe jest zaimplementowanie pewnych rozwiązań do swojej firmy produkcyjnej, co docelowo ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności na rynku.

RemaDays – zupełnie nowe możliwości rozwoju

RemaDays z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko zwiedzających, ale również wystawców. W ostatniej edycji zaprezentowało się ponad 800 firm, które mogły przedstawić swoje nowoczesne rozwiązania aż 21.000 zwiedzającym. Targi RemaDays to dla nas znakomita okazja do budowania międzynarodowych relacji z kontrahentami, a także do rozpoczęcia owocnych współprac biznesowych i handlowych. Zagraniczne współprace, jakie nawiązaliśmy w ostatnich latach okazały się bardzo owocne, dlatego liczymy, że i tym razem zapoczątkujemy kontakty, które przyczynią się do rozwoju nie tylko naszej firmy, ale i całego rynku reklamy oraz tekstyliów w Polsce.

Sprawdź, co przygotowujemy specjalnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach oraz oczywiście do odwiedzenia naszego stanowiska D23. Już dziś zapoznaj się z technologiami jutra!