Międzynarodowe targi RemaDays

W dniach 23-25 marca 2022 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 17. edycji międzynarodowych targów reklamy i druku RemaDays. Podczas kilkudniowej imprezy zaprezentowali się wystawcy z różnych krajów, między innymi z Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Słowacji, Turcji czy Holandii. Organizowane targi były doskonałą okazją do poznania obecnie panujących trendów w świecie druku i reklamy, a także do nawiązania kontaktów biznesowych z prawdziwymi fachowcami w branży.

Targi druku i reklamy – czym właściwie są?

Organizowane targi RemaDays to impreza międzynarodowa, która ma na celu zintegrowanie całej branży reklamowej. Odbywa się nieprzerwanie od 2005 roku. W czasie zjazdów wystawcy z różnych krajów mają okazję zaprezentować swoje najnowsze produkty, a także zademonstrować technologie, z których korzystają podczas prowadzonych realizacji. Jest to więc doskonała okazja do nawiązania lukratywnych współprac z najbardziej renomowanymi i doświadczonymi firmami działającymi w świecie druku i reklamy. Targi RemaDays to doskonała okazja do zaimplementowania pewnych rozwiązań w swojej firmie produkcyjnej, co docelowo ma przyczynić się do wzrostu konkurencyjności na rynku.

Na tegorocznych targach zaprezentowało się niemal 500 wystawców, dlatego była to doskonała okazja do nawiązania licznych kontaktów biznesowych z zagranicznymi dostawcami i producentami. Bardzo się cieszymy, że na przestrzeni 3 dni podpisaliśmy umowy z kilkoma prężnie rozwijającymi się przedsiębiorstwami. Nie mamy żadnych wątpliwości, że nawiązane współprace pozwolą jeszcze bardziej rozwinąć rynek druku i reklamy w naszym kraju.

Targi druku i reklamy RemaDays

 Spośród zaprezentowanych przez nas produktów szczególnym zainteresowaniem cieszyły się torby bawełniane, T-shirty oraz bluzy. Podczas wystawy nasze stoisko odwiedzali nie tylko wystawcy z innych krajów, ale również osoby prywatne zaciekawione obecnie panującymi trendami. Całe wydarzenie przebiegło w niezwykle miłej atmosferze, dlatego już nie możemy doczekać się przyszłorocznej edycji!